head
Nejlevnější povinné ručení
Reklama
reklama
Vinárna U Pavouka
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

PARTNERSKÉ WEBY

Městský policista zastřelil muže místo psa

10.1.2015 15:40 - aktualizace

Výpověď očitého svědka z místa činu:

"Řeknu vám to zcela přesně. Všechno jsme to viděly s mamkou a se ségrou z okna. Rvala se tam skupinka asi 10 lidí, možná i víc. Váleli se i na cestě, kde kolem nich jezdila auta. Volně pobíhající pes, připomínající ohaře, tahal jednoho člověka (asi pánečka) z hloučku pryč. Po chvíli přijela dvě auta městské policie a pes se rozeběhl k nim. Vůbec nevypadal agresivně, spíš se asi bál. Jeden z městských policistů se začal s pomocí obušku proti psovi bránit a pak zazněl výstřel. Myslely jsme si, že zastřelil toho psa, ale k zemi spadnul jeden z podnapilých agresorů. Mamka volala sanitku, ta přijela až za 10 minut. Přítomní se mezitím snažili poskytnout postřelenému první pomoc a resuscitovat ho. Už to bylo ale zbytečné, protože postřelený měl díru v hlavě. Klukovi bylo tak kolem 30 let. Jedna z přítomných (asi přítelkyně zastřeleného), která to všechno přímo viděla, byla v těžkém šoku." řekla očitá svědkyně.

Na závěr doplnila: "Bylo zajímavé, že mířil na psa v úrovni kolen až pasu a trefil vysokého chlapa do hlavy".


10.1.2015 13:00 - aktualizace a upřesnění

V baru Lumír docházelo k rušení nočního klidu a jinému protiprávnímu jednání, kterého se měly dopouštět podnapilé osoby. Proto byla následně přivolána hlídka městské policie.„Agresoři byli všichni silně opilí, byl tam chaos, do toho na místě pobíhal agresivní pes", popsal situaci očitý svědek.

„Na zasahujícího strážníka zaútočil pes jednoho z agresorů, který zřejmě bránil majitele. Nebyl na vodítku a jelikož se útoky opakovaly, tak chtěl strážník psa zastřelit. Jenže bohužel minul a střela zasáhla majitele."

Na místě padl jediný výstřel, který zasáhl majitele - opilého agresora do hlavy.


10.1.2015, 7:00 - prvotní informace o střelbě v Přerově

V noci na sobotu se okolo půlnoci strhla u baru Lumír na Komenského ulici v Přerově rvačka, ke které byla přivolaná hlídka městské policie.

Na místě hlídka řešila incident s mužem, který měl s sebou psa. Podle dostupných informací došlo mezi mužem a městským policistou k potyčce, přičemž se mužův pes pokusil na městského policistu zaútočit. Policista proto tasil svoji služební zbraň, aby psa zastřelil. Při střelbě ovšem minul a nejspíš omylem zastřelil jednoho z agresorů.

Mužu byl na místě mrtvý.

Prerovan.cz

Městský policista zastřelil muže
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
    ikona   Administrace     Ochrana informací         Copyright © 2006 - 2014, Prerovan.cz